Монтаж системи кондиціювання своїми руками чи за допомоги майстрів?!

Нарешті потепліло. Прихід весни став приємним явищем – тепер можна відкрити вікна і вдихнути тепле весняне  повітря. На жаль, коли відкриваєш вікно, відчувається не тільки тепло та свіжість.  Комахи та птахи , які прагнуть вдертися в квартиру , шум міського транспорту, сусідські крики  – все це псує домашній затишок , коли вікно на вулицю відкрите. Тому для себе я твердо вирішив , що треба встановлювати систему кондиціювання .

Хороший кондиціонер коштує доволі  дорого. Якщо до його ціни додати установку - то вийде серйозна сума. Спочатку я вирішив заощадити і систему кондиціювання зробити самостійно. 

Купивши кондиціонер і розпакувавши його, мене чекали перші труднощі. Коли  жах від споглядання купи незрозумілого заліза в моїй квартирі пройшов,  я вирішив діяти.

Все що у мене вийшло - вставити батарейки в пульт і перевірити чи працює кондиціонер. Про зовнішню частину установки системи кондиціювання -  взагалі мовчу. Тоді за допомогою я звернувся до свого кращого друга - Google. По результатам пошуку я вирішив зупинився на сайті http://yarta.com.ua/. Хороші відгуки, 10 років досвіду і великий список клієнтів це більш ніж треба.

 Коли дивився за роботою майстрів, зайвий раз зрозумів, що система кондиціювання - складний технологічний процес, який має свої тонкощі. Перед установкою кондиціонера фахівці з монтажу провели попередню оцінку складності монтажних робіт, склали схему розміщення. Мені залишилося тільки підготувати робочу зону і вільний доступ до неї. Установка системи кондиціювання тривала  близько 3-4 годин.

Вони допомогли вибрати правильне місце розташування, прорахували витрати електроенергії, яка споживається і охолоджувальну потужність кондиціонера. Так само приділили особливу увагу комунікаціям. Загалом, встановлена система кондиціювання гармонійно вписалась в стиль мого будинку .

Зовнішні блоки розташовувались  безпосередньо під вікном, а внутрішні кріпились до стіни. Фахівці зробили все за правилами установки: відстань між внутрішнім блоком і стелею була не менше 30 см і струмінь повітря з кондиціонера не потрапляв  прямо на ліжко, стіл, за яким сидять люди, місце, де грають діти, і т.д. Крім того, зовнішній блок закріпили так, щоб  шум від нього не заважав в приміщенні, з кімнати ефективно виводилося тепло, відводився конденсат. Внутрішні комунікації були заховані в стіни.

На завершення майстри видалили  повітря із системи, провести пуск-наладку встановленого обладнання, а також проконтролювали ефективність і безпеку роботи кондиціонера. Добре, що хлопці справжні професіонали.

Три години роботи і готово! Мій новенький кондиціонер успішно працює. Спасибі майстрам з «ЯРТА», що допомогли мені з встановити кондиціонера. І на кінець - замовляйте монтаж системи кондиціювання. Це обійдеться Вам набагато дешевше і надійніше.


Похожие статьи:
Пластиковые окна Как найти лучшую фирму для монтажа окон ПВХ?
Купить кондиционер в Украине
Быстрая заправка автокондиционеров – новая услуга на выезд кондиционер кондиционеры
Своевременное обслуживание и профессиональный ремонт - залог бесперебойной работы климатического оборудования Кондиционер
Участок 3 сотки в Подмосковье: ландшафтный дизайн своими руками
Надежная защита для рук - рабочие перчатки